O mně

Virtuální asistentka v oblasti cestování.

O

Říkají o mě, že jsem milá, veselá, vždy nápomocná. Já přidávám: empatická, upovídaná, máma dvou synů…
Mou vášní je cestování – mám licenci průvodce a zažila jsem zahraniční pobyty a stáže. Díky tomu mám nespočet kontaktů po celém světe, kteří mi rádi doporučí místa, restaurace v jejich zemi. Na cestách mě potkáte se zrcadlovkou a zatím jen dvěma objektivy. Směry, o kterých můžu mluvit hodiny je zdravá výživa, zdravý životní styl.
Mám ráda svobodu a flexibilitu, která mi práce VA přináší. Svou pracovní dobu přizpůsobuji potřebám klienta, ale nezapomínám i na sebe.

Pracovní zkušenosti a kurzy

Květen 2023 Absolvovaní Akademie Moniky Rumanové – vzdělávání pro profesionální virtuální asistentky.

2021 – dosud Pracuji jako VA pro paní Renatu Sahani, která žije střídavě v Indii a v ČR. Jsem asistentka a mám na starost plynulý chod financí, spokojené zákaznice, administrativu, komunikaci, aktualizaci webu. Pracuji s nástroji Smartemailing, Fapi, WordPress, Mioweb, Canva. Denně komunikuji s klientkami ohledně členské sekce, doporučení služby apod.

2020 – 2022 Brigádnice v Kulturním Institutu Alternativa Zlín, kde se vypomáhám během koncertů, vernisáží, akcí různého zaměření, péče o účinkující.

2016 – 2022 Rodičovská dovolená, která mi dala dva syny a nový pohled na život.

2013 – 2016 Práce prodejce pro firmu Regiojet a.s. – kde nás učili, jak dávat potřeby a přání klienta na první místo. Zákaznický přístup, řešení nenadálých situací, práce pod tlakem to je gró práce prodejce služeb. Denně jsem používala angličtinu při prodeji jízdenek, či jen zodpovídaní dotazů.

2008 – 2011 Zahraniční stáže AIESEC mi přinesly nejvýznamnější osobní zkušenosti ohledně kulturní rozdílnosti
a přizpůsobení se prostředí, komunikace se všemi
možnými národy, typy lidí. Angličtina se mi výrazně zlepšila. Nemám problém vést rozhovor v anglickém jazyce.
.